به پاس قدردانی از اعتماد شما عزیزان و همچنین در جهت صرفه جویی در وقت و هزینه تمام شده خرید شما، تمامی محصولاتی را که از این سایت خریداری مینمایید، در هر نقطه از کشور بصورت کاملا رایگان در درب منزل یا محل کار، به شما خریدار محترم تحویل داده خواهد شد. از این رو در هنگام دریافت مرسوله خود، نیازی به پرداخت وجه به مأمور پست بابت هزینه ارسال نیست. درصورتیکه مأمور پست از شما تقاضای پرداخت هزینه نمود، از پرداخت وجه به ایشان پرهیز نموده و مراتب را جهت پیگیری از طریق یکی از راه های ارتباطی موجود در قسمت تماس با ما به ما اطلاع دهید.

لازم به ذکر است که ارسال رایگان از طریق پست سفارشی صورت میپذیرد که زمان تحویل آن کاملا به شهر مقصد و مسافت آن بستگی دارد و معمولا از 2 تا 6 روز کاری زمان میبرد. با این وجود عزیزانی که برای دریافت محصول سفارش داده شده عجله دارند، میتوانند با پرداخت اختلاف هزینه پست پیشتاز، سفارش خود را سریعتر دریافت نمایند.

ما در جهت کسب رضایت شما تمام تلاش خود را به کار بسته ایم و امیدواریم با همراهی شما عزیزان بتوانیم کیفیت ارائه خدمات را بیش از پیش بالا برده و رضایت شما را جلب نماییم.

ارسال رایگان به سراسر ایران