شرکت دریا رنگ شیراز به مدیریت آقای محمدمهدی تمیس در تاریخ پنجم خرداد ماه 1380 با شماره ثبت 10926 در شهر شیراز تاسیس گردیده است. هدف ما از تاسیس شرکت دریا رنگ شیراز، تولید و عرضه انواع میز و صندلی و همچنین ارائه خدمات رنگ پودری الکترواستاتیک بوده که در ابتدای مسیر اقدام به راه اندازی خط تولید میزهای کامپیوتر با نام تجاری صدف نموده و به بازار عرضه کردیم. حضور در چنیدین نمایشگاه از جمله الکامپ و لوازم خانگی، موجب شناخت بیشتر مشتریان از محصولات شرکت ما شد و مجموعه ما نیز تجربه هایی ارزشمند از این ارتباط مستقیم با مشتریان خود و سایر مراجعه کنندگان کسب کرد.

پیشرفت هایی که در زمینه لوازم الکترونیکی در سال های اخیر صورت گرفته، لپ تاپ را به یک وسیله کاربردی تبدیل کرده است که کاملا جایگزین کامپیوتر شده است. با توجه به مضرات استفاده از لپ تاپ بر روی میزهای نامناسب و خطرات ناشی از استفاده از لپ تاپ بر روی پا، بر آن شدیم که پس از سابقه طولانی در تولید میزهای کامپیوتر، محصولی طراحی و تولید کنیم که این آسیب ها را به حداقل برسانیم. پس از انجام بررسی ها و اقدامالات لازم در سال 1390 بود که تلاش های ما در این زمینه به ثمر نشست و پس از ثبت طرح صنعتی در مرکز مالکیت معنوی، میز حرفه ای و تخصصی لپ تاپ با عنوان تجاری Protable به مرحله تولید انبوه رسید و برای اولین بار در نمایشگاه الکامپ شیراز معرفی و ارائه شد. دریافت بازخوردها، پیشنهادات و انتقادات از کاربران موجب دلگرمی بیشتر ما و ایجاد تغییراتی جهت بهینه سازی محصول شد. طراحی و تولید مدل دارای فن میز حرفه ای لپ تاپ Protable نیز نتیجه همین بازخوردهای کاربران بوده است.

با ارائه محصول Protable به دانشگاه علوم پزشکی و درخواست بررسی آن از نظر تاثیر بر حفظ سلامت کاربران، در سال 1395 موفق به دریافت تاییدیه سلامت از معاونت پژوهشی و فناوری دانشگاه علوم پزشکی شدیم که این مهم، ما را به یکی از اهداف تعیین شده رساند. در راستای شعار «تن سالم و عمر با برکت» امیدواریم با ارائه این محصولات، در سلامتی شما عزیزان نقشی مثبت داشته باشیم.

درباره ما