میز حرفه ای لپ تاپ Protable

تاییدیه سلامت از دانشگاه علوم پزشکی

دریافت تاییدیه سلامت از گروه ارگونومی معاونت پژوهشی و فناوری دانشگاه علوم پزشکی و سازمان صنعت، معدن و تجارت مهمترین ویژگی این میز تخصصی لپ‌تاپ است.

دارای ۳۰ ماه ضمانت

طراحی مهندسی، استفاده از مواد اولیه مرغوب و تولید علمی محصول پروتیبل در مهین عزیزمان، کیفیتی منحصربه‌فرد را به ارمغان آورده که به مدت ۳۰ ماه ضمانت گردیده است.

راست دست هستید یا چپ دست؟

تفاوتی ندارد! چرخش ۳۶۰ درجه صفحه قرارگیری لپ‌تاپ باعث میشود که هم افراد راست‌دست و هم افراد چپ‌دست بتوانند با استفاده از این میز به راحتی از لپ‌تاپ استفاده کنند.

بهترین هدیه برای کاربران لپ تاپ

با توجه به بهبود قابل توجه شرایط کار با لپ‌تاپ و کمک به حفظ سلامت کاربر، میز حرفه‌ای لپ‌تاپ پروتیبل یک هدیه ارزشمند برای افرادی است که دوستشان دارید و سلامتشان برای شما مهم است.

قابلیت تبدیل شدن به کول پد

در مدل کول پد فندار علاوه بر وجود دو عدد فن خنک کننده که با ایجاد گردش هوا موجب خنک شدن لپ‌تاپ و افزایش طول عمر آن می‌گردد، امکان جدا کردن صفحه از میز و استفاده از آن به عنوان کول پد بر روی میزهای دیگر نیز وجود دارد.

قابل استفاده با انواع صندلی، مبل وتخت

دیگر محدودیتی در مکان استفاده از لپ‌تاپ خود ندارید. قابلیت تنظیم ارتفاع پایه میز و شیب صفحه لپ‌تاپ موجب شده که بتوان از لپ‌تاپ بر روی این میز به همراه انواع صندلی، مبل و تخت در بهترین و راحت‌ترین حالت‌ها استفاده کرد.

چرا میز لپ تاپ پروتیبل؟

مشکلات ناشی از استفاده از لپ‌تاپ بر روی میزهای نامناسب، اختلالات و خطرات استفاده از لپ‌تاپ بر روی پا و صدمات جبران ناپذیری که بر اثر استفاده ناصحیح از آن بر سلامت کاربران وارد میشود، نیاز به داشتن میز لپ‌تاپ تخصصی و حرفه‌ای را بیش از پیش نمایان میسازد. میز Protable کمک میکند از آسیب‌های سلامتی که به دلیل موقعیت بدنی اشتباه هنگام استفاده از لپ‌تاپ بوجود می‌آید، جلوگیری گردد. این میز به گونه‌ای طراحی شده است که ارتفاع پایه لپ‌تاپ و همچنین شیب قرارگیری آن قابل تنظیم است و بهترین حالت قرارگیری بدن را برای کاربر لپ‌تاپ فراهم آورده و در نتیجه، کاربر با استفاده مداوم و طولانی مدت از لپ‌تاپ، دیگر احساس خستگی و درد در نواحی کمر، گردن و مچ دست‌ها نخواهد داشت و سلامت وی به خطر نخواهد افتاد. این میز راحتی و آرامش را هنگام کار با لپ‌تاپ برایتان به ارمغان می‌آورد. خرید میز پروتیبل سرمایه گذاری بسیار کوچک برای داشتن ارزش بزرگ سلامتی و لذت بردن از کار با لپ‌تاپ میباشد. امیدواریم با ارائه این محصول، در سلامتی شما عزیزان نقشی مثبت داشته باشیم.

طراحی منحصربه‌فرد و زیبا

در روند طراحی و تولید این میز حرفه‌ای، اصول طراحی صنعتی بکار برده شده است که علاوه بر حفظ تعادل، استحکام و کیفیت، به زیبایی ظاهر محصول نیز توجه بسیار شده است.

حفاظت از لپ تاپ

استفاده از لپ‌تاپ بر روی میز مناسب از گرم شدن بیش‌ازحد لپ‌تاپ و ورود گرد و غبار به درون آن جلوگیری کرده و موجب افزایش طول عمر لپ‌تاپ و باطری آن میگردد.

تنوع در رنگ

تولید و عرضه میز لپ‌تاپ پروتیبل در دو مدل فندار و بدون فن و در رنگ‌های متنوع و زیبا از جمله سفید، مشکی و گیمینگ(مشکی و قرمز) احترام به سلیقه کاربران را نمایان میسازد.

آموزش نحوه آماده سازی و استفاده

آموزش نحوه آماده سازی و استفاده

با استفاده از دستورالعمل مصور نحوه اسمبل محصول و تماشای ویدئو مربوط به آن، قادر خواهید بود به راحتی و در مدت کمتر از 5 دقیقه میز لپ تاپ خود را آماده کرده و از تمام امکانات و ویژگی های آن بهره مند گردید.

ادامه مطلب
مهم ترین وسیله ای که در کنار لپ تاپ باید بخرید!

مهم ترین وسیله ای که در کنار لپ تاپ باید بخرید!

امروزه لپ تاپ در همه جا هست، از محیط کار تا تخت خواب! و در زندگی ما نقش مهمی را ایفا میکند بطوریکه روزانه ساعت ها از آن استفاده میکنیم؛ اما آیا استفاده از لپ تاپ میتواند سلامت ما را به خطر بیندازد؟ با ما همراه باشید تا به بررسی این موضوع بپردازیم.

ادامه مطلب
تاییدیه سلامت از دانشگاه علوم پزشکی

تاییدیه سلامت از دانشگاه علوم پزشکی

این محصول در گروه ارگونومی معاونت پژوهشی و فناوری دانشگاه علوم پزشکی از جنبه های مختلف مورد بررسی قرار گرفته است که نتیجه آن ذکر مزایا و قابلیت های محصول و تایید تاثیر مثبت آنها در حفظ سلامت کاربر میباشد.

ادامه مطلب