تاییدیه سلامت از دانشگاه علوم پزشکی
30تیر

تاییدیه سلامت از دانشگاه علوم پزشکی

مشکلات و خطرات ناشی از استفاده از لپ تاپ بر روی پا و صدمات جبران ناپذیری که بر اثر استفاده از آن بر روی میزهای نامناسب به سلامت کاربران وارد میشود، نیاز به داشتن میز لپ تاپ تخصصی و حرفه ای را بیش از پیش نمایان میسازد. میز حرفه ای لپ تاپ Protable به گونه ای طراحی شده است که با رعایت اصول ارگونومیک، بهترین حالت قرارگیری بدن در هنگام کار با لپ تاپ را فراهم میکند و باعث میشود که شما تسلط کافی بر مانیتور، موس و صفحه کلید داشته باشید. این میز راحتی و آرامش را هنگام کار با لپ تاپ برایتان به ارمغان می آورد و به شما کمک میکند که از آسیب های سلامتی که به دلیل موقعیت بدنی اشتباه هنگام استفاده از لپ تاپ بوجود میاید، جلوگیری کنید.

وجود مکان ویژه قرارگیری موس، یکی از نقاط قوت این محصول است که کاربران لپ تاپ به شدت به آن احتیاج دارند. حتی اگر چپ دست هم هستید نگران نباشید؛ شما میتوانید به راحتی با استفاده از قابلیت چرخش صفحه میز، آن را به نحوی قرار دهید که جای موس در سمت چپ لپ تاپ قرار گیرد. قابلیت تنظیم ارتفاع و شیب صفحه قرارگیری لپ تاپ، امکان استفاده از آن را در کنار انواع صندلی، مبل و تخت فراهم میسازد.همچنین استفاده از لپ تاپ بر روی میز مناسب از گرم شدن بیش ازحد لپ تاپ و ورود گرد و غبار به درون آن جلوگیری کرده و موجب افزایش طول عمر لپ تاپ و باطری آن میگردد.

بررسی مزایای بیان شده و تایید آنها توسط گروه ارگونومی معاونت پژوهشی و فناوری دانشگاه علوم پزشکی، گواه این ادعاست که شما با استفاده مداوم و طولانی مدت از لپ تاپ روی این میز، دیگر دچار احساس خستگی و درد در نواحی کمر، گردن و مچ دست نخواهید شد و سلامت شما به خطر نخواهد افتاد.

دریافت تاییدیه سلامت از گروه ارگونومی معاونت پژوهشی و فناوری دانشگاه علوم پزشکی و سازمان صنعت، معدن و تجارت مهمترین ویژگی این محصول است.

با در نظر گرفتن آسیب ها و صدماتی که ممکن است در اثر استفاده ناصحیح از لپ تاپ بوجود آید و با توجه به اینکه برای تمام افراد حفظ سلامتی در اولویت قرار دارد، به طور قطع میتوان گفت که مهم ترین وسیله ای که باید در کنار لپ تاپ داشته باشید، میز حرفه ای لپ تاپ است. تهیه این میز سرمایه گذاری بسیار کوچک برای داشتن ارزش بزرگ سلامتی و لذت بردن از کار با لپ تاپ میباشد. در ضمن فراموش نکنید که کارایی بالا و قیمت مناسب، باعث شده که این محصول به عنوان یک هدیه ارزشمند مطرح گردد. شما میتوانید میز حرفه ای لپ تاپ را به افرادی که دوستشان دارید و سلامت آنها برایتان مهم است، هدیه دهید.

به عنوان اولین تولید کننده ملی میزهای حرفه ای و تخصصی لپ تاپ، امیدواریم با ارائه این محصولات نقشی مثبت در حفظ سلامتی شما عزیزان داشته باشیم.