30تیر

تاییدیه سلامت از دانشگاه علوم پزشکی

امروزه با توجه به اختلالات و خطرات ناشی از استفاده از لپ تاپ بر روی پا و مضرات استفاده از لپ تاپ بر روی میزهای نامناسب و صدمات جبران ناپذیری که بر اثر استفاده ناصحیح از لپ تاپ بر سلامت کاربران وارد میشود، داشتن میز لپ تاپ تخصصی و حرفه ای یک نیاز ضروری به شمار می‌آید. میز Protable به شما کمک میکند که از آسیب های سلامتی که به دلیل موقعیت بدنی اشتباه هنگام استفاده از لپ تاپ بوجود می‌آید، جلوگیری کنید. این میز به گونه ای طراحی شده است که بهترین حالت قرارگیری بدن را برای کاربر لپ تاپ فراهم کرده و در نتیجه، کاربر با استفاده مداوم و طولانی مدت از لپ تاپ، دیگر احساس خستگی و درد در نواحی کمر، گردن و مچ دستها نخواهد داشت و سلامت وی به خطر نخواهد افتاد. این میز راحتی و آرامش را هنگام کار با لپ تاپ برایتان به ارمغان می آورد. علاوه بر این استفاده از لپ تاپ بر روی میز مناسب از گرم شدن بیش ازحد لپ تاپ و ورود گرد و غبار به درون آن جلوگیری کرده و موجب افزایش طول عمر لپ تاپ و باطری آن میگردد.
بررسی مزایای این محصول و تایید آنها توسط معاونت پژوهشی و فناوری دانشگاه علوم پزشکی، گواه این ادعاست که با استفاده از لپ تاپ روی این میز دیگر دچار احساس خستگی و درد در نواحی کمر، گردن و دستها نخواهید شد. از این رو شرکت دریا رنگ به عنوان اولین تولید کننده ملی میزهای حرفه ای و تخصصی لپ تاپ مشغول به فعالیت بوده و امیدوار است با ارائه این محصول، در سلامتی شما عزیزان نقشی مثبت داشته باشد. تهیه این میز سرمایه‌گذاری بسیار کوچک برای داشتن ارزش بزرگ سلامتی و لذت بردن از کار با لپ تاپ میباشد.
دریافت تاییدیه سلامت از گروه ارگونومی معاونت پژوهشی و فناوری دانشگاه علوم پزشکی و سازمان صنعت، معدن و تجارت مهمترین ویژگی این محصول است.